NELER YAPARIZ ?

  • Sincan Kablo Hurda

  • Sincan Demir Hurda

  • Sincan Bakır Hurda

  • Sincan Kağıt Hurda

  • Sincan Araç Hurda

  • Sincan Sarı Hurda

phone 0 530 579 61 51
phone 0 539 481 53 42
HİZMETLERİMİZ : Ankara Hurdacı | Hurda Metal Alım Satımı | Sincan Bıyık Hurda
Sincan Araç Hurda

ÖTA (Ömrünü Tamamlamış Araç) olarak adlandırılır. Bu aşamada Hurda Araçlarınız ÖTA noktalarında toplanarak geri dönüşüme kazandırılması esas alınır. Sincan ÖTA Noktası olarak bizimle iletişime geçebilir ve Hurda araçlarınızı değerlendirebilirsiniz.

 
Sincan Kablo Hurda

Sincan Hurda ; Her türlü Kablo hurdalarınız piyasa değerinde ve kendi araçlarımızla satın alınır. Toplanan Kablo hurdalar ise tekrardan kullanıma kazandırılmak üzere geri dönüşüm tesislerine gönderilir.  Sincan Hurda Firmasında Kablo Hurdalarınız değerinde alınır.

 

Sincan Demir Hurda

Ankaranın tüm semtlerine hizmet veren Sincan Hurda, Sincan inşaat hurda demirleri ve fabrika hurda malzemelerini de almaktadır. Üstelik size hiç zahmet vermeden. Demir hurdalarınızı nakliye derdi olmadan yerinden alıyoruz. Yıkım yapılan binalardan çıkan demir hurdası alımı da yapıyoruz. Sincan Demir Hurda​sına yüksek fiyat denince akla ilk gelen Sincan Hurdacılık'dır.

Sincan Kağıt Hurda

Sincan sertifikalı hurda alan firmalar, şirketler ve hurdacılar arasında yer aldığımız için gururluyuz. Bu güven ve gururla beraber kağıt hurda alımının yanı sıra bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, akü hurdası, kazan hurdası, inşaat hurdası ve tüm hurdalarınız değerinde alıp geri dönüşümle doğaya kazandırıyoruz. Sincan kağıt hurdasını en yüksek alan hurdacılar, arasında da en iyi hizmet veren hurda alım ve geri dönüşüm şirketiyiz.

Sincan Sarı Hurda

Sincan sarı hurdası alım satım işlemlerinde uygun fiyat garantisi vermektedir. 

Pirinç ve alaşımı hurdaları alımı yapan firmamız yerinden hurda alım hizmeti de sunmaktadır. Sarı hurdasından yüksek kazanç sağlamak için bizimle iletişime geçmeniz önemle tavsiye olunur. 

Sincan Bakır Hurda

Sincan Bakır hurda alım satımı işlerinde güvenilir hurdacı olarak firmamız Bakır Hurda fiyat garantisi vermektedir.İster paketlenmiş bakır, ister preslenmiş bakır hurdası, isterseniz de dağınık olsun bakır hurdanızı değerlendirin. Verdiğimiz fiyatları bakır piyasasından teyit edebilirsiniz.
İster soyma bakır isterseniz kırma bakır alım ve satışlarımız mevcuttur. Hurda çeşitlerinin başında gelen bakır hurdası ticari kazancı yüksek olan geri dönüşüm alanlarındandır. Ancak kazancınızı artırmak, kâr oranınızı yükseltmek için doğru yerde, doğru zamanda doğru adımlar atmak gerekir. Aksi halde kâr edeyim derken hurda bakır birikiminizden zarar da edebilirsiniz. İşte bu doğru zamanı ve doğru adımı danışabileceğiniz bir şirket Sincan Hurda olarak buradayız.